Rozwiń filtry

Prestiżowe gadżety reklamowe

Wyników: 0

Niestety nie znaleźliśmy produktów według wybranych paramtetrów.
Wróć na stronę główną i przejrzyj nasze kategorie a napewno znajdziesz coś dla siebie. Strona Główna

Prestiżowe gadżety reklamowe

Jeśli Twoja firma chce uchodzić za przyjazną środowisku naturalnemu to na specjalne okazje i dla wyjątkowych gości warto mieć pod ręką upominki z nieco wyższej półki. Takie produkty znajdziesz właśnie w tej kategorii – prestiżowych gadżetów ekologicznych.

Szczególną pozycją są eleganckie zestawy piśmiennicze skomponowane z użyciem ekologicznych surowców. Są wyjątkowym rarytasem wśród upominków reklamowych i wyjątkowo rzadko spotykane. Firmy decydują się na ich zakup w niewielkich nakładach i z całą pewnością nie są rozdawane na masową skalę. Wręcz przeciwnie, prestiżowe gadżety reklamowe wręczane są np. z okazji przejścia na emerytury, jubileusze albo jako szczególne wyróżnienie. Takie gadżety reklamowe występują też chociażby jako element podpisywania ważnych kontraktów i umów.

Takie upominki firmowe jak wszystkie inne również wypada wręczać z nadrukowanym logo – a to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zapewnienie, że nadruki zawsze będą najwyższej jakości. Odpowiedniej dla rangi tak wyjątkowych upominków reklamowych.