Rozwiń filtry

Prestiżowe gadżety reklamowe

Wyników: 8

Sortowanie
Wyników
product
Długopis i ołówek w pudełku
KC1701-40

Cena od 36,10 zł

product
Bambusowy długopis
MO9912-40

Cena od 28,30 zł

product
product
Zestaw piśmienny, długopis i pióro kulkowe
V1357-17

Cena od 118,87 zł

product
Długopis przekręcany w drewnianym etui
V1114-17

Cena od 50,68 zł

product
product
product
Sortowanie
Wyników

Prestiżowe gadżety reklamowe

Jeśli Twoja firma chce uchodzić za przyjazną środowisku naturalnemu to na specjalne okazje i dla wyjątkowych gości warto mieć pod ręką upominki z nieco wyższej półki. Takie produkty znajdziesz właśnie w tej kategorii – prestiżowych gadżetów ekologicznych.

Szczególną pozycją są eleganckie zestawy piśmiennicze skomponowane z użyciem ekologicznych surowców. Są wyjątkowym rarytasem wśród upominków reklamowych i wyjątkowo rzadko spotykane. Firmy decydują się na ich zakup w niewielkich nakładach i z całą pewnością nie są rozdawane na masową skalę. Wręcz przeciwnie, prestiżowe gadżety reklamowe wręczane są np. z okazji przejścia na emerytury, jubileusze albo jako szczególne wyróżnienie. Takie gadżety reklamowe występują też chociażby jako element podpisywania ważnych kontraktów i umów.

Takie upominki firmowe jak wszystkie inne również wypada wręczać z nadrukowanym logo – a to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zapewnienie, że nadruki zawsze będą najwyższej jakości. Odpowiedniej dla rangi tak wyjątkowych upominków reklamowych.