O nas

ekogratisownia.pl jest częścią Gratisownia.pl.

 

Od chwili kiedy firmy zwróciły większa uwagę na ochronę środowiska również w sferze reklamy i marketingu Gratisownia.pl pracowała nad rozwiązaniami mającymi na celu dostarczenie produktów spełniających te oczekiwania.EkoGratisownia.pl jest zwieńczeniem tego procesu – platforma pozwalająca za zakup wyłącznie ekologicznych gadżetów reklamowych.

 

Wszystkie dostępne artykuły są certyfikowane, a materiały, z których je wytworzono, pochodzą z firm odpowiedzialnie gospodarujących zasobami naturalnymi.Oprócz tego dokładamy wszelkich starań, by znakowanie produktów reklamowych spełniało najwyższe normy jakościowe. Tym samym grawer laserowy, sitidruk, czy tampodruk zawsze są najwyższej jakości, pochodzą one bowiem z naszego własnego zaplecza maszynowego. To kolejna ważna cecha grupy MarketPro – znakowanie gadżetów reklamowych realizujemy samodzielnie i na miejscu. Na bieżąco możemy modyfikować metody i składy farb, aby efekt spełniał założenia klienta.

 

Dbając o wysoką jakość, od początku do końca, jesteśmy członkami między innymi programu trust – Solidni w Biznesie, dedykowanego branży reklamowej. Przynależymy także do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych oraz jesteśmy członkami programu Terminowa Firma.

 

Dbamy tez o aspekty odpowiedzialnego społecznie biznesu, tym samym jesteśmy zaangażowani w wiele inicjatyw prospołecznych i charytatywnych. Do największych i długoletnich z pewnością zalicza się idea Siepomaga.pl. Ponadto, od początku istnienia programu Wspomagaj.pl czynnie włączyliśmy się w działania na rzecz dobroczynności. Jest to program przyjazny tak fundacją, jak i darczyńcą. Zachęcamy do zapoznania się z jego zasadami i przyłączenie do szczytnej idei pomagania.

 

 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: