Rozwiń filtry

Ekologiczne gadżety reklamowe dla szkół

Wyników: 2

Sortowanie
Wyników
product
Zakładka do książek
MO7804-13

Cena od 1,06 zł

product
12 kredek w tubie
KC6230-25

Cena od 2,32 zł

Sortowanie
Wyników

Ekologiczne gadżety reklamowe dla szkół

Ekologiczne gadżety reklamowe podbijają nie tylko firmy i instytucje – może je też spotkać w szkołach. Tak, miejsce niezbyt oczywiste, ale jednak marki coraz chętniej kierują swoją komunikację do bezpośrednio zainteresowanych produktem – w tym wypadku dzieci. Stąd też postała potrzeba stworzenia upominków reklamowych skierowanych do młodszego grona odbiorców.

Takie eko gadżety reklamowe z powodzeniem mogą stanowić element kampanii informacyjnej, czy programów edukacyjnych. Spotykamy je też jako element wyprawek, nagród i po prostu wyposażenia szkół czy przedszkoli.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją kredek, zakładek do książek, piórników i najczęściej wybieranych worków i plecaków ekologicznych. Te wykonane są przeważnie z bawełny i oprócz wysokiej jakości wyróżnia je ciekawa kolorystyka.

Zatem nie ważne czy jesteś dyrektorem szkoły, aktywnie wspierasz kluby dziecięce czy przedszkola, albo jesteś organizatorem turystyki i wypoczynku – a Twoimi klientami są dzieci i młodzież – to tutaj znajdziesz bardzo dobre pomysły na upominki z Twoim logo.